درباره ما

درباره ما

اپن اسکریپت یک مرکز دانلود کدهای متن باز هست که شما میتوانید از آنها استفاده و دایم بروزرسانی نمایید.

مجموعه ما با نام هشت بیت در سال 1387 تاسیس گردید و این سایت را با هدف دستیابی هموطنان ایرانی به فایل های متن باز راه اندازی کردیم.

هدف ما

هدف ما ایجاد یک تجربه لذت بخش برای طراحان و صاحبان مشاغل آنلاین در استفاده از کدهای متن باز است. زمانی که احساس میکنید نمیتوانید افزونه ها و کدهای خود را بروزرسانی نمایید، این سایت را بازدید نمایید.

چشم انداز

ما در حال بدست آوردن بازار کدهای متن باز ایران هستیم، اما زمانی به اهداف عالی میرسیم که توانسته باشیم با همکاری شرکت های بزرگ، بازار بین المللی در این زمینه را بدست آوریم.

همکاری با ما

تیم اپن اسکریپت بسیار خوشحال خواهد بود که همکارانی در سراسر کشور داشته باشد، لذا اگر تصور میکنید با ایده های ما همسو هستید، به شما خوش آمد میگوییم.

تامین کننده

اگر شما میتوانید هر کدام از افزون های متن باز را در وب سایت های معتبر تامین نمایید، میتوانید فرم ما را پر کرده و امتیاز برای عضویت اخذ نمایید. شما به عنوان تامین کننده نزد ما شناسایی میشوید. اطلاعات بیشتر

توسعه دهنده

آیا شما توسعه دهنده هستید؟ بسیار عالی، ما خوشحال خواهیم بود تا افزونه و برنامه های شما را در سایت خود داشته باشیم. یقینا به شما دسترسی طلایی به افزونه های سایت خواهیم داد تا بتوانید به راحتی از کلیه افزونه ها استفاده نمایید. اطلاعات بیشتر


مجله ما

برای اطلاع هفتگی از آخرین تغییرات سایت ثبت نام نمایید.
Copyright © 1398 OpenScript | Designed by HashtBit